ART / Oil paintings / Oil paintings 16003516
nr 1600 3516
OIL PAINTINGS
2 pcs, Lena Rogeland, abstrakt, ej signerade. Oil on canvas, outer dimensions including frame: 70x50, 70x56 cm,
2 st, Lena Rogeland, abstrakt, ej signerade. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 70x50,70x56 cm
SEK 450
Monday February 26 2024
at 19:40:01
250 kr
400 kr
350 kr
400 kr (Robot)